ERICO Hisse Senedi Yorumları

Etiketler:

ERICOM Telekomünikasyon ve Enerji hissesi olan ERICO, son bir ay içerisinde, değerini neredeyse ikiye katladı.

18 Nisan 2012 ERICO Fiyatı : 4,14 Tl

16 Mayıs 2012 ERICO Kapanış fiyatı : 7,80 Tl

Nisan ortasında ERICO hissesi alan bir yatırımcı, bir ay içerisinde, almış olduğu lot başına 3,66 Tl para kazanmış oldu.

Bu hızlı yükselişin kar satışlarının gelme ihtimali de elbette mevcut. Dolayısı ile yatırımcıların dikkatli olmalarında fayda var. Olası düşüşlere karşı, doğru noktada stop-loss yapabilmek, bu tür hisselerde büyük önem taşımaktadır.

__

ERICO Hisse senedine dair geçmişte yaşanan önemli bir veriyi de aktarmak istiyorum.

17 Ekim 2011 ERICO Fiyatı : 3,56 tl

21 Kasım 2011 ERICO Fiyatı : 6,36 tl

7 Aralık 2011 ERICO Fiyatı : 3,79 tl

Bu üç fiyata baktığımız zaman, 17 Ekim – 21 Kasım aralıklarındaki % 80’i aşkın primin, sadece 15 gün içerisinde gelen satışlarla kaybolduğunu rahatlıkla görmekteyiz.

ERICO hissedarlarına sevgilerimizle

ERICO Hisse Senedi Yorumları ile Benzer Yazılar:

17 Mayıs 2012 Saat : 12:26

ERICO Hisse Senedi Yorumları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."