Euro ve dolar düştü


Euro ve dolar düştü

Bu hafta euronun satış fiyatı yüzde 4,39’luk düşüşle 2,700 liraya, Amerikan dolarının satış fiyatı ise yüzde 2,51’lük azalışla 2,2920 liraya geriledi.

Geçen hafta 3,6500 lira olan İngiliz sterlininin satış fiyatı bu hafta 3,4700 lira, İsviçre frangının satış fiyatı da 2,2500 lira olarak gerçekleşti.

Euro ve dolar düştü ile Benzer Yazılar:

10 Ocak 2015 Saat : 5:25

Euro ve dolar düştü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."