Evliliğin Yolu eÇift’den Geçer


Evliliğin Yolu eÇift’den Geçer

 

Hiç geleceğiniz ile ilgili plan yaptınız mı? Çocuklarınız, eviniz, arabanız, eşiniz vs. diye listeyi uzattıkça uzatabiliriz. Belki de şuan plan yapacak hayatım yok, çok yalnızım bile diyor olabilirsiniz. Doğrudur, sakin olun. Bu dünyada sadece yalnız olan siz değilsiniz, sizin gibi milyonlarca yalnız olan, evlilik için çabalayan ve hayatının şansını bekleyen kişi var. Moralinizi bozmak için söylemiyorum, aksine bu kadar çok yalnız kişi olması sizi ümitlendirmeli, zira şansınız katlanarak artacaktır. İnternet üzerinde oldukça fazla sohbet ve evlilik sitesi olduğunu görüyoruz. Bunların çoğu sadece kar etmeyi amaçlayan, üyelerine değer vermeyen ve kişisel bilgileri başkalarıyla paylaşan siteler. İslami evlilik sitesi olan eÇift ise alanında mükemmeliyetçi, üyelerine değer veren ve ciddi bir temel üzerine kurulacak olan arkadaşlık için hizmet vaat eden bir kuruluş. eÇift üzerinden sisteme kayıtlı olan tam tamına 4 milyon kullanıcıya ulaşabilir ve belki de hayatınızın aşkını bulabilirsiniz.

EÇift evlilik sitesini kullanmaya başlamak için yapmanız gereken tek şey http://www.ecift.com/ adresine girip, kullandığınız e-posta adresinizle üye olmak. Bu kısım önemli çünkü girdiğiniz mail adresinize aktivasyon postası gelecek ve sizde onaylayacaksınız. Bu gibi bir sistemle, bot (bilgisayar tarafından yönetilen, insanları kandırmaya yönelik) hesaplar olmayacaktır. Üye olduktan sonra online olarak kişiliğiniz hakkında sorular içeren teste tabi tutulacaksınız. Bu testin analizine göre, bilimsel araştırmalara dayanarak, kişiliğinize uygun olan bireyleri liste olarak görebileceksiniz. Teste vereceğiniz cevaplar için endişe duymanıza gerek yok, zira herhangi bir bilginiz kesinlikle üçüncü kişilere ulaştırılmayacaktır ve şifreli olarak dosyalarda korunacaktır.

Siz de bir an önce eÇift arkadaşlık sitesine kayıt olarak beklide hayatınızın aşkı olacak kişiyle sohbet edip, tanışabilirsiniz. Evliliğin ve aynı zamanda mutluluğu yolu bu siteden geçiyor.

 

Evliliğin Yolu eÇift’den Geçer ile Benzer Yazılar:

8 Ocak 2014 Saat : 8:29

Evliliğin Yolu eÇift’den Geçer Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."