F klavyede 10 parmak Yazma


F klavyede 10 parmak Yazma

F klavye kullanan birisi olarak F klavyede on parmak yazı yazma eğitimi almak istemez misiniz? Bu eğitim için bundan 10 yıl önce insanlar kurslara yazılırdı. Kurslar için hayatın belli bir zaman dilimi harcanırdı. On parmak eğitim kurslarını evlerinize kadar ücretsiz bir şekilde getirdik. Onparmak.org sitesine bu konuda teşekkür edebiliriz. Bu siteyi kullanarak siz de on parmak eğitim videolarını izleyebilirsiniz.

Siteye girdiğinizde karşınıza ilk olarak klavye hız testi çıkar. Bu hız testini hemen kullanmaya başlayın. İlk önce bir hızınızı ölçün. 1 dakikada kaç kelime yazıyorsunuz? Bunu belirlemeye yarayan araçta sonuçlar 30un altındaysa klavye yazım hızınız düşük demektir. 50nin üstündeyse hızlı yazabildiğiniz anlamına gelir. Klavye hız testi sonuçlarını aldıktan sonra artık on parmak eğici videolarını izlemeye başlayabilirsiniz.

10 parmak eğitici videolarını izledikten sonra klavyede hızlı yazılar yazabildiğinizi siz de fark edeceksiniz. On parmak videolarını izlemeden önce F klavye ve Q klavye türlerinden birisini seçmeniz istenir. Klavye türünü seçtikten sonra videoları artık izlemeye başlayabilirsiniz. Videoları izledikten sonra mutlaka notlar alıp bu notları uygulamaya dökmelisiniz. Sadece izleyerek klavyede hızlı yazma konusunda kendinizi geliştiremezsiniz. İşi mutlaka uygulamalısınız. Videolar uzmanlar tarafından hazırlandı. Biz de sizler için paylaşmak istedik.

F klavyede 10 parmak Yazma ile Benzer Yazılar:

8 Ağustos 2019 Saat : 12:07

F klavyede 10 parmak Yazma Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."