Foursquare haritalar firma kaydı


Foursquare haritalar firma kaydı

Firmanız dünyaca ünlü harita uygulamalarında gözüksün isterseniz, hemen siz de mapsgen.com sitesine bağlanın. Ve buradan firmanızı pek çok sayıda harita uygulamasına anında kayıt ettirin.

Foursquare haritalar firma kaydı için yapmanız gereken tek şey, mapsgen.com sitesine girmek olmalıdır. Bu site üzerinden sadece tek tuşla, Yıllık 149 Türk Lirasına tekabül eden harita kayıt hizmeti satın alabileceksiniz.

Yelp firma kaydı hizmeti, Foursquare Kaydı, Google Harita Kaydı, Yandex Firma Rehberi Kaydı ve Navigasyon Cihazları Kaydı hizmetleri ile çok daha fazlası için siz de mapsgen.com adresini, gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Tüm Mapsgen ziyaretçilerine keyifli alışverişler dileriz. Sitede sunulan hizmetten memnun kalırsanız, firma sahibi dostlarınıza da öneride bulunabilirsiniz.

Foursquare haritalar firma kaydı ile Benzer Yazılar:

13 Ekim 2016 Saat : 2:28

Foursquare haritalar firma kaydı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."