G-20 para politikasında iletişim isteyecek


G-20 para politikasında iletişim isteyecek

Dünyanın en büyük 20 ekonomisinin maliye bakanları ve merkez bankası başkanları, Fed’in teşvik alımı azaltımının hakkında ABD ile gelişen ekonomiler arasındaki çekişmeyi dizginlemeye çalışırlarken, bu haftasonu geçecek olan G-20 toplantısını, para politikasının dikkatlice ölçülerek ve açıkça iletişime geçerek yapılması önerisini yapmak için kullanacaklar.

G-20 ülkelerinden birinin, isminin açıklanmasını istemeyen yetkilisine göre, yarın başlayacak olan politika yapıcıları toplantısından önce öneriler bir bildirge taslağında bulunuyor.

G-20 para politikasında iletişim isteyecek ile Benzer Yazılar:

22 Şubat 2014 Saat : 12:25

G-20 para politikasında iletişim isteyecek Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."