Goldman Sachs’ın kârı beklentiden az düştü


Goldman Sachs’ın kârı beklentiden az düştü

Wall Street’in öz kaynak getirisi bakımından en büyük bankası Goldman Sachs Group Inc., 2013 yılının son üç aylık döneminde, hisse garantisi gelirinin ikiye katlanması ve şirketin tazminat maliyetlerini düşürmesi ile, kârının analist beklentilerini aştığını duyurdu.

New York merkezli Banka’nın net kârı, yüzde 19 gerileyerek 2.33 milyar dolar ve hisse başına 4.60 dolar oldu. Geçen yılın aynı döneminde bu rakamlar, 2.89 milyar dolar, hisse başına ise 5.60 dolar seviyelerindeydi. Bloomberg anketine katılan 25 analistin ortalama beklentisi hisse başına 4.18 dolar net kâr olacağı yönündeydi.

Goldman Sachs’ın kârı beklentiden az düştü ile Benzer Yazılar:

17 Ocak 2014 Saat : 8:00

Goldman Sachs’ın kârı beklentiden az düştü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."