GOODY ( GoodYear Lastikleri ) Hissesi Yükselmeye Devam ediyor


GOODY kodlu, GOODYEAR Lastikleri hissesinde primler son sürat devam ediyor. Bugünün en çok artan hisse senedi olan GOODY, Günü tam % 19,47 prim ile kapattı.

Hissenin 20 Nisan 2012 cuma günü itibariyle kapanış fiyatı : 67,5 oldu.

GOODY Hissesi 11 Nisan tarihinde, 47,8 puanlı kapanış yaparken, 9 günde yatırımcılarına hisse başı ( Lot başı ) 19,7 tl kazandırmış oldu.

GOODY ( GoodYear Lastikleri ) Hissesi Yükselmeye Devam ediyor ile Benzer Yazılar:

20 Nisan 2012 Saat : 8:25

GOODY ( GoodYear Lastikleri ) Hissesi Yükselmeye Devam ediyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."