Google link kaldırma hizmeti – Distile.com.tr


Google link kaldırma hizmeti – Distile.com.tr

Arama motorlarından, sizinle ilgili olumsuz haberler kaldırmak isterseniz, Distile isimli firmadan yardım almanızı tavsiye ederiz. Distile, Google link kaldırma hizmetiyle adından sıkça söz ettirmektedir.

İnternette, itibarınızı düşürecek bir fotoğrafınızı mı gördünüz? Bu fotoğrafın gerek kaynağından, gerekse de arama motorlarından kaldırılması için, Distile firmasına başvuruda bulunmanızı öneriyoruz.

Distile, müşterileri için sahte hesap kapattırma hizmeti de sunar. Örneğin sizin adınıza sahte bir Twitter hesabı açıldı. Bu hesabın faaliyetlerine devam etmesini istemiyorsanız, Distile yönetimine bir mesaj atmanız kafi olacaktır. Distile talebinizi alır almaz, ilgili sahte hesabı kapattırır.

Telif hakkı koruma hizmeti almanız gerekiyorsa, yine Distile firmasına başvurmanızda fayda vardır.

Google link kaldırma hizmeti – Distile.com.tr ile Benzer Yazılar:

15 Ocak 2019 Saat : 3:00

Google link kaldırma hizmeti – Distile.com.tr Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."