GSM Terminalleri


Karel santral – Dvr kayıt cihazı

teltest

Teltest.net isimli internet sitesi vasıtasıyla başta Dvr kayıt cihazı olmak üzere çeşitli alarm sistemleri, güvenlik kameraları, telefon ve fax makineleri satın alabilirsiniz.

Karel santral adresi içerisinde kendine yer bulan bazı ürün çeşitleri aşağıdaki gibidir:

Görüşme kayıt Sistemi
Telefon Santralleri
Güvenlik Kameraları
DVR Kayıt Cihazları
Alarm Sistemleri
Telefon Makineleri
Fax Makineleri
Gsm Terminalleri
Hardiskler
Konsol
Ip Telefon

Tüm bu adı geçen ürünler, sitede sizleri bekliyor.

Evinizin veya ofisinizin güvenliği için alarm sistemleri ve güvenlik kameraları arıyorsanız, teltest.net adresi sayesinde, aradığınız ürünleri en avantajlı fiyatlara bulabilirsiniz. Site vasıtasıyla yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde, kargo ücreti de firma tarafından karşılanmaktadır.

kargo

Güvenlik Kameraları; analog kamera ve Ip kamera adı altında iki ayrı kategoride satışa çıkarılmıştır. Analog kameralar ve IP kameralar kendi aralarında Box Kamera, Dome Kamera, Gizli Kamera, IR Dome Kamera, IR Bullet Kamera ve Cube Kamera gibi alt kategorilere ayrılmıştır. Sitede satışa çıkarılan diğer tüm ürünler için de Güvenlik kameralarında olduğu gibi çeşit çeşit alt modeller görebileceksiniz. Herkese keyifli alışverişler dileriz.

GSM Terminalleri ile Benzer Yazılar:

21 Eylül 2014 Saat : 4:50

GSM Terminalleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."