Hangi hayvansınız


Hangi hayvansınız?

Herkese merhaba,

Bugün çok eğlenceli bir siteden bahsetmek istiyorum. Sitenin adı, Hangihayvansiniz.com şeklindedir. Siteye giriş yaptıktan sonra, adınızı ve soyadınızı yazarak hangi hayvan olduğunuzu öğrenebilirsiniz 🙂

Hangi hayvansınız adı altında faaliyetlerini sürdüren siteyi, sevdiklerinizle paylaşarak eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz.

Bu tarz internet sitelerinin tanıtımlarını yapmaya devam edeceğim. Gün boyu yaşadığınız stresi atabilmek adına, böyle internet sitelerine ziyarette bulunmanızı tavsiye ediyoruz.

Hangihayvansiniz.com sitesinde, ad soyad bölümünü doldurup “Hangi Hayvanım Ben” butonuna tıklamanız akabinde, sistem size hangi hayvan olduğunuzu anında açıklıyor. Açılan sayfada, ilgili hayvanın fotoğrafını ve çeşitli komik açıklamaları da görebileceksiniz.

Siteyi sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayınız. Yüzünüzden tebessüm hiç eksik olmasın.

Sevgilerle

Hangi hayvansınız ile Benzer Yazılar:

30 Ocak 2015 Saat : 4:09

Hangi hayvansınız Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."