Hazine tahvilleri ABD istihdam verisinin ardından yükselişe geçti


Hazine tahvilleri, ABD’de tarım dışı istihdamın Mayıs ayında beklentilerin altında kaldığını gösteren verinin ardından yükselişe geçti.

ABD Çalışma Bakanlığı’nın açıkladığı veriye göre, ABD’de istihdam Mayıs ayında 138,000 artış kaydetti. Bloomberg’in yaptığı anket sonucu beklentiler ise 182,000 olarak gerçekleşti.

10 yıl vadeli Hazine tahvillerinin faizi, New York saatiyle 08:34’te yüzde 2.18’e geldi.

Hazine tahvilleri ABD istihdam verisinin ardından yükselişe geçti ile Benzer Yazılar:

4 Haziran 2017 Saat : 12:00

Hazine tahvilleri ABD istihdam verisinin ardından yükselişe geçti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."