IMKB 27 Nisan Kapanış Haberi


IMKB 100 ulusal endeksimiz, 27 Nisan 2012 Cuma gününü % – 0,13’Lük kayıpla ve 60.596 puanıyla kapattı.

IMKB 100, ikinci seans içerisinde 61.076 puana kadar yükselmişti. Lakin 61 bin seviyesi kırılamayınca buradan satışlar gelmeye başladı. Bir ara 60.248 puana kadar düşen IMKB 100’de, kapanışa az bir süre kala gelen alımlarla kayıplar azaldı.

Avrupa borsalarında genel olarak pozitif bir havanın estiği haftanın son işlem gününden notlar bu şekildeydi.

Gün içerisinde en çok kazandıran hisse senedi % 16’yi aşkın primle NUGYO olurken, en çok kaybettiren hisse senedi ise % – 11,83 ile CEYLAN Giyim oldu.

IMKB 27 Nisan Kapanış Haberi ile Benzer Yazılar:

27 Nisan 2012 Saat : 6:38

IMKB 27 Nisan Kapanış Haberi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."