İzmir havalimanı transfer hizmeti


İzmir havalimanı transfer hizmeti

İzmir havalimanında sizi karşılayacak ve gideceğiniz otele kadar götürecek bir firma arıyorsanız, ZGR tercihinde bulunabilirsiniz. ZGR, müşterilerine en cazip fiyatlarla İzmir havalimanı transfer hizmeti sunar. Bu hizmeti satın alanlar, en lüks araçlarda gidecekleri yere kadar şoför eşliğinde bırakılır. Firma ile iletişime geçerek arzu ederseniz kiralık araba da temin edebilirsiniz. Kiralık otomobil için rezervasyonlarınızı zgr.com.tr adlı web sitesi vasıtasıyla kolayca gerçekleştirme fırsatınız olacaktır.

Kıscası, ZGR izmir rent a car sayesinde, gerek havalimanı transfer hizmeti, gerekse de araç kiralama hizmeti alabileceksiniz. Her iki hizmet ile ilgili aklınıza takılan hususlar olması halinde, hiç vakit kaybetmeden 0232 232 0 947 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İzmir havalimanı transfer hizmeti ile Benzer Yazılar:

14 Nisan 2017 Saat : 3:49

İzmir havalimanı transfer hizmeti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."