İzmir’de Estetisyenlik kursuna katıl, meslek sahibi ol


İzmir’de Estetisyenlik kursuna katıl, meslek sahibi ol

Herkese selamlar. Bugün bir Güzellik uzmanlığı kursu tanıtımını yapmak istiyorum. Bu kurs, İzmir’de faaliyet göstermektedir ve Özel Sevgi Akademi ismine sahiptir.

İzmir’in en çok tercih edilen Estetisyenlik kursu olan Özel Sevgi Akademi sayesinde, sadece ve sadece 4 ay gibi kısa bir süre içerisinde siz de uzman bir estetisyen olma şansı elde edebileceksiniz.

Estetisyenlik kursu İzmir için başvuruda bulunmak isterseniz, yapmanız gereken tek şey, Ozelsevgiestetisyenlikkursu.com isimli internet adresine bağlanmak olmalıdır. Sitedeki talep formunu doldurarak, kurs hakkında merak ettiğiniz sualleri de sorabilirsiniz.

Alacağınız eğitimler sayesinde, bir meslek sahibi olabilecek ve kendi işinizi kurma fırsatı yakalayabileceksiniz. Eğitimler sonrasında, herhangi bir işe yerleşmeniz hususunda, Özel Sevgi Akademi Merkezinden ücretsiz olarak danışmanlık hizmetleri de alabilirsiniz.

İzmir’de Estetisyenlik kursuna katıl, meslek sahibi ol ile Benzer Yazılar:

30 Kasım 2015 Saat : 1:51

İzmir’de Estetisyenlik kursuna katıl, meslek sahibi ol Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."