Merkez Bankası rezervleri azaldı


Merkez Bankası’nın toplam rezervleri 11 Temmuz haftası 1 milyar 325 milyon dolar azalarak 133 milyar 683 milyon dolar oldu

TCMB Haftalık Para ve Banka istatistiklerine göre, brüt döviz rezervleri 11 Temmuz Cuma ile biten bir haftalık dönemde 1 milyar 325 milyon dolar azaldı ve 113 milyar 443 milyon dolardan, 112 milyar 118 milyon dolara indi.

Merkez Bankası rezervleri azaldı ile Benzer Yazılar:

17 Temmuz 2014 Saat : 6:12

Merkez Bankası rezervleri azaldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."