Merkez Bankası’nın rezervleri geriledi


Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın (TCMB) toplam rezervleri 10 Ocak ile biten haftada 608 milyon dolar azalarak 129 milyar 704 milyon dolara geriledi.

TCMB Haftalık Para ve Banka istatistiklerine göre, brüt döviz rezervleri 10 Ocak ile biten bir haftalık dönemde 608 milyon dolar azalarak 110 milyar 317 milyon dolardan 109 milyar 709 milyon dolara indi.

TCMB’nin, 3 Ocak itibariyle 130 milyar 312 milyon dolar olan toplam rezervleri ise 608 milyon dolar azalarak 129 milyar 704 milyon dolara geriledi.

Merkez Bankası’nın rezervleri geriledi ile Benzer Yazılar:

17 Ocak 2014 Saat : 8:02

Merkez Bankası’nın rezervleri geriledi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."