Milli Eğitim Bakanlığı Sertikalı Eğitimlere www.platformakademi.com Adresi ile Erişin


  • Anasayfa
  • Milli Eğitim Bakanlığı Sertikalı Eğitimlere www.platformakademi.com Adresi ile Erişin

Milli Eğitim Bakanlığı Sertikalı Eğitimlere www.platformakademi.com Adresi ile Erişin

İş hayatı içerisinde uzun yıllar boyunca emek sarf etmesine rağmen sürekli daima aynı pozisyonda görev alan ve kariyer anlamında herhangi bir ilerleme kaydedemeyen insanların ortak eksikliği, aldıkları ön lisans ya da lisans eğitiminin üzerine ek programlar ile birlikte alan bazlı olarak gelişimlerini sürdürememeleridir. Bu ve benzeri istenmeyen durumların yaşanmaması için eğitim hizmetlerine başlayan ve geride kalan yıllar içerisinde sayısız memnun katılımcıya erişilmesini mümkün kılan Platform Akademi, uzman eğitmenler tarafından sağlanan dersler ile en kısa sürede en yüksek bilgi birikimine ulaşılmasını sağlayan merkezin detaylarına www.platformakademi.com adresi üzerinden de erişmek mümkün.

Onaysız ve plansız eğitimler ile değerli vaktinizi boşa harcamayın

Alternatif kurumların sundukları eğitimlerden farklı olarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından incelenmiş ve onaylanmış Üst düzey Yönetici asistanlığı eğitimi gibi özel programları katılımcılarına sunan Platform Akademi, bu sayede toplum içerisinde son derece basit görünen fakat uzmanlaşması büyük emek ve bilgi birikimi isteyen meslek dallarının dahi öneminin artmasını sağlamaktadır.

Ofis içi devam edecek çalışmaların yanı sıra Dış ticaret uzmanlığı eğitimi gibi programlar sayesinde de uluslararası olarak çalışmalarına devam eden pek çok firmada yaşanan eksikliklere parmak basan akademi, her geçen gün daha kalifiye ve alanında bilgili bireylerin yetişmesini sağlayarak fark yaratmaya devam etmekte.

Milli Eğitim Bakanlığı Sertikalı Eğitimlere www.platformakademi.com Adresi ile Erişin ile Benzer Yazılar:

17 Mayıs 2015 Saat : 8:30

Milli Eğitim Bakanlığı Sertikalı Eğitimlere www.platformakademi.com Adresi ile Erişin Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."