NETAS Hissesinde Yüksek İşlem Hacmi


Haftanın son işlem gününde en yüksek işlem hacmine sahip olan hisse NETAS oldu. NETAS hissesinde bugün tam 414 Milyon lira alım-satım gerçekleşti.

Hissede günlerdir gerçekleşen büyük primler, bugün yerini kar satışlarına bırakmış gibi görünüyor. Daha erken gelmesi beklenen kar satışları, haftanın son işlem gününde geldi ve NETAS günü % – 6,53 kayıpla tamamladı.

10 Nisan 2012 günü 139 puanla kapanış yapan NETAS, 19 Nisan’da 291 puanla yaptığı kapanışla, yatırımcılarına % 100’ü aşkın kar getirmiş oldu.

NETAS bugünü ise 272 puanla kapattı.

NETAS Hissesinde Yüksek İşlem Hacmi ile Benzer Yazılar:

20 Nisan 2012 Saat : 8:06

NETAS Hissesinde Yüksek İşlem Hacmi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."