Nikel son üç günde ilk kez yükselişte


Nikel, yatırımcıların geçtiğimiz iki günde yaşanan yüzde 11’lik değer kaybını aşırı bulmasıyla son üç günde ilk defa yükselerek Şubat 2013’ten bu yana gerçekleşen en büyük haftalık düşüşü azalttı.

Üç ay vadeli nikel kontratı Londra Metal Borsası’nda (LME) yüzde 1 kadar artışla ton başına 18,930 dolara çıktı. Nikel Tokyo saatiyle 14:15’te 18,875 dolar seviyesinde olurken, dün Eylül 2011’den bu yana görülen en büyük değer kaybı olan yüzde 6.4’lük düşüş yaşadı. Fiyatlarda haftalık değer kaybı yüzde 5,2 oldu.

Nikel son üç günde ilk kez yükselişte ile Benzer Yazılar:

18 Mayıs 2014 Saat : 6:40

Nikel son üç günde ilk kez yükselişte Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."