NUGYO ( NUROL Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ) Günün En Çok Düşen Hissesi oldu


NUGYO Hissesi, Haftanın ilk gününde en çok değer yitiren hisse oldu.

NUGYO, günü % – 12,96 kayıpla tamamlayarak 4,3 fiyatıyla kapattı.

Hissedeki volatil hareketler 27 Şubat 2012 tarihinde başlamıştı. 27 Şubat’ta 1,95 değerini gören NUGYO, 6 Nisan’da 5,5 değerine kadar ulaştı. Özetle hisse, 40 günde değerini neredeyse 3’e katlamış oldu.

Hisse 5,5 değerine ulaştıktan sonra kar satışlarının başladığını rahatlıkla görebiliyoruz. Dolayısı ile bu seviyelerden alım – satım yapanlara dikkatli olmalarını önerebiliriz.

Yaklaşık 10 gün evvel 5,5 olan NUGYO, bugün itibariyle 4,3 fiyatına gelmiş durumda. Bakalım kar satışları devam edecek mi ? Edecek ise nereye kadar devam edecek, 27 Şubat’taki fiyatlara geri mi dönülecek ?

Tüm detay ve yorumlar, Takipçilerimize anbean sunulacaktır.

NUGYO ( NUROL Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ) Günün En Çok Düşen Hissesi oldu ile Benzer Yazılar:

16 Nisan 2012 Saat : 10:09

NUGYO ( NUROL Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ) Günün En Çok Düşen Hissesi oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."