Otomatik İskele Kiralama Hizmetleri


Otomatik İskele Kiralama Hizmetleri

Ülkemizde sık bir şekilde yaşanmakta olan iş kazaları genel olarak gerekli tedbirlerin alınmamasından kaynaklanıyor. Son yıllarda zaman zaman tanık olduğumuz iş kazaları genellikle ekipman yetersizliğinden ve güvenli olmayan çalışma sahalarından kaynaklanıyor. Bu tip vakaların önüne geçmek isteyen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı geçtiğimiz yıllarda yeni bir mevzuat düzenleyerek gerekli tedbirlerin alınması için işverenlere ve çalışanlara bazı sorumluluklar yüklemiş durumda.

İşçi sağlığı ve güvenliği açısından çalışılan sahada gerekli tedbirlerin sağlanması ve çalışanların kullandıkları ekipman ve sistemlere karşı bilinçlendirilmesi amaçlanıyor. Bu sayede kazaların önüne rahatlıkla geçilebilecek ve yaşanan mağduriyetler minimuma indirilmeye çalışılacak. Türkiye’nin iş kazaları bilançosu göz önüne alındığında korkunç sayıların bulunduğunu görebiliriz. Bu durumun önüne geçebilmek için hem işverenlere hem de çalışanlara büyük görevler düşüyor.

Otomatik iskeleler, son teknoloji ile uyumlu bir şekilde üretildiklerinden dolayı iş kazası olasılığını minimize edebilecek bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. İnşaat firmaları tarafından geçtiğimiz yıllardan bu yana kullanılmaya başlayan ve tüm Türkiye’de yaygınlaşan bu sistem oldukça güvenli ve pratik bir kullanıma sahip. Ankara Kiralık otomatik iskele ile inşaat projeniz için gerekli olan sisteme ulaşabilir ve ekonomik fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Otomatik iskelelerin genel özellikleri şu şekilde:

· Birçok otomatik iskelenin taşıma kapasitesi genellikle 500 kg-2000 kg aralığındadır.

· Otomatik iskeleler yaklaşık 200 metreye kadar yükselebilecek şekilde ayarlanmaktadır.

· Başka bir cihaza gerek duymaksızın yalnızca 2-3 kişi ile 8-10 katlı bir bina için 4 saatte kurulum sağlanabilir.

· Yüksek güvenlik sistemlerine sahip bulunmaktadır.

· Otomatik iskeleler çift taraflı kumanda teknolojisine sahiptir.

Kiralık otomatik iskele hizmetleri inşaat projeniz için yeterli bir teknoloji sunmaktadır. Hem güvenlik açısından hem de zaman tasarrufu yapabilmek için doğru bir tercih olabilir.

Otomatik İskele Kiralama Hizmetleri ile Benzer Yazılar:

4 Mart 2016 Saat : 1:16

Otomatik İskele Kiralama Hizmetleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."