OYAYO ( Oyak Yatırım Ortaklığı ) Günün En çok Yükselen Hissesi Oldu


OYAYO, 17 Nisan 2012 Salı gününün en çok yükselen hissesi oldu. OYAYO, bugün itibariyle % 16,39 prim yaparak 0,71 fiyatla günü kapattı.

3 Ocak 2012 gününü 0,69 ile kapatan OYAYO, kısa zamanda hızlı bir düşüş yaşayarak 0,53’e kadar geriledi. 17 Ocak günü 0,53 rakamına ulaşıldıktan sonra bu değeri destek olarak alan OYAYO, önce 0,58’lere, akabinde 0,61’lere tırmanış gösterdi.

Bugün de 0,61’den 0,71’e kadar bir yükseliş olduğunu görebiliyoruz. Kısacası OYAYO, 3 Ocak ve evvelindeki fiyatlara geri dönmüş oldu. Ocak ayının başında gerçekleşen büyük düşüşün akabinde, OYAYO alanlar karlı çıkmış oldular.

OYAYO ( Oyak Yatırım Ortaklığı ) Günün En çok Yükselen Hissesi Oldu ile Benzer Yazılar:

17 Nisan 2012 Saat : 6:50

OYAYO ( Oyak Yatırım Ortaklığı ) Günün En çok Yükselen Hissesi Oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."