Petrol fiyatları düşüyor


Petrol fiyatları düşüyor

Batı Teksas ham petrolü (WTI), Petrol İhraç Eden Ülkeler Birliği’nin (OPEC) ham petrol talebinin 2014’te düşeceğini söylemesi ve kurumsal kârların etkisiyle hisselerin gerilemesiyle 3 günün ilk kaybını kaybetti.

Şubat vadeli WTI’ın varil fiyatı 51 sent azalışla New York saatiyle 09:50 itibariyle Nymex’te 93.66 dolar olarak kaydedildi. Bloomberg tarafından derlenen verilere göre, tüm vadelilerin işlem hacmi son 100 gün ortalamasının yüzde 16 altında seyretti. Fiyatlar dün 2 Ocak’tan beri en yüksek seviyesini gördü.

Petrol fiyatları düşüyor ile Benzer Yazılar:

17 Ocak 2014 Saat : 8:02

Petrol fiyatları düşüyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."