Regal beyaz eşya servis hizmetleri


Regal Servis

Regal beyaz eşyalarınız bozuldu ise, regal servis sitesine girerek servis taleplerinizi yerine getirebilirsiniz. Sitede, firma iletişim bilgileri detaylıca kendine yer bulmuştur. Bu iletişim verileri sayesinde, Regal markalı beyaz eşyalarınızın bulunduğu evinize ya da ofisinize profesyonel servis ekibini çağırabileceksiniz.

Sadece servis öncesi ve servis sırasında değil, servis sonrasında da firma tarafından destek alabilirsiniz. Sorunlarınızın nüksetmesi durumunda firma telefonlarını arayak durumu arz ediniz. Olası yedek parça değişimlerinde, tamamen orjinal ve garantili Regal markalı yedek parçalar kullanılmaktadır. Yani, yedek parçaların yeniden arıza yapması halinde hemen ücretsiz olarak parça değişiminiz yapılır.

Regal Profesyonel servis hizmetleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak adına regalservis.com sitesine gözatınız.

Regal beyaz eşya servis hizmetleri ile Benzer Yazılar:

17 Ocak 2014 Saat : 11:40

Regal beyaz eşya servis hizmetleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."