Şahsınıza, firmanıza ve markanıza yönelik olumsuz içerikleri sildirme


  • Anasayfa
  • Şahsınıza, firmanıza ve markanıza yönelik olumsuz içerikleri sildirme

Şahsınıza, firmanıza ve markanıza yönelik olumsuz içerikleri sildirme

Şahsınız ile ilgili internet ortamında olumsuz haberler ortaya çıkar ise, bu haberleri sildirebileceğiniz yerler bulunmaktadır. Bugün sizlere Distile adlı projeden söz edeceğim. Bu proje, yaklaşık 7 senedir yani 2010 yılından bu yana devam eden bir projedir. Distile, konu başlığımızda da vurgulamış olduğumuz gibi, markanıza ya da şahsınıza yönelik yapılan olumsuz içerikli haberleri internetten kaldırmak için vardır. Haber sildirmenin yanı sıra, telif hakkı koruma çalışmaları, blog silme, online itibar yönetimi gibi hizmetler Distile tarafından sunulmaktadır.

Haber kaldırma hizmeti için başvurunuzu 0850 885 10 12 numaralı telefonu arayarak yapabilirsiniz. Haber sildirme ücretlerini yine bu telefon üzerinden öğrenebileceksiniz.

Şahsınız hakkında yapılan kötü içerikli bir haber, markanızı zedeleyecek bir haber, internette bulunmasını istemediğiniz bir fotoğraf ya da videonuz, Distile tarafınca en hızlı şekilde kaldırılır. Eğer kaldırma işlemi çok büyük bir aciliyet arz etmekte ise, online kriz yönetimi çözümünü satın alabilirsiniz. Online kriz yönetimi hizmetiyle birlikte, kriz anında, sizi rahatsız eden içerikler en çabuk şekilde yok edilir. Böylece marka itibariniz ya da kişisel itibarınız korunur.

Haber sildirme işlemi, bireysel olarak yapılabilecek bir işlem değildir. Bu konuda Distile gibi profesyonel çalışanları bünyesinde barındıran işletmelere başvurulması gerekir. Örneğin hakkınızda yapılan olumsuz bir haberi, siz kolay kolay internetten kaldıramayabilirsiniz. Bu konuda ilişkileri güçlü, daha evvel çokça sayıda haber sildirmeyi başarmış Distile gibi firmalara başvurmanız çok daha isabetli olacaktır.

İnternetten haber kaldırma hizmeti satın alanlar, online itibarlarını yeniden kazanma şansı elde edebilir. Markanıza zarar verecek bir içeriğin internette dolaşmasını arzu etmiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden Distile yetkilileri ile iletişim kurmalısınız. Distile, silinmesini arzu ettiğiniz tüm içerikleri en hızlı biçimde internetten kaldıracaktır.

Sosyal medyada size ya da firmanıza yönelik olumsuz paylaşımlar yapılıyor olabilir. Bu olumsuz paylaşımları kaldırtmak için yine Distile ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Arama motorlarında ya da sosyal medyadakı olumsuz içerikleri kaldırtmak adına, tercih edebileceğiniz en iyi yer hiç kuşkusuz distile.com.tr adresidir.

Şahsınıza, firmanıza ve markanıza yönelik olumsuz içerikleri sildirme ile Benzer Yazılar:

10 Nisan 2017 Saat : 2:40

Şahsınıza, firmanıza ve markanıza yönelik olumsuz içerikleri sildirme Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."