Teknoloji Sitesi


Teknoloji ve Yaşam Portalı

Herkese selamlar,

Bugün sizlere bir teknoloji ve yaşam portalını tanıtmak istiyorum. Bu portalın adı: kilobayt.net şeklindedir. http://www.kilobayt.net isimli internet sitesinde, gerek teknoloji dünyasında yaşanan tüm gelişmeleri gerekse de yaşama dair her türlü değerli bilgiyi bulabileceksiniz.

Akıllı telefonlar, son dönemlerin en popüler teknoloji araçlarından biri haline geldi. Artık neredeyse herkesin elinde bir akıllı telefon mevcut. Bu bağlamda kilobayt.net adresinde de akıllı telefonlar ile ilgili kıymetli bilgiler sunan bir bölüm hazırlanmıştır.

Sitede webmaster olanlar için de yine ayrı bir kategori mevcuttur. Bu bölümde özellikle milyonların kullandığı wordpress hakkında paylaşımlar görebilirsiniz.

Sağlık, spor, beslenme ve hatta tarih gibi konular ise sitedeki yaşam kategorisinde sizleri bekliyor.

Teknolojiye ilgi duyan, sağlık ve beslenme konularına özen gösteren herkesi bu adrese bekliyoruz.

Teknoloji Sitesi ile Benzer Yazılar:

6 Mayıs 2014 Saat : 2:51

Teknoloji Sitesi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."