Telefona casus yazılım yüklemek çok kolay!


Telefona casus yazılım yüklemek çok kolay!

Cep telefonlarına casus programlar yüklemek için yapmanız gerekenler son derece basittir. Casus-yazilim.com isimli web sitesinde, casus yazılım nasıl yüklenir konulu, çok özel bir sayfa hazırlanmıştır. Bu sayfaya girenler, artık birkaç adımda casus yazılımlar kurmayı öğrenebilecektir.

Peki mSpy gibi casus yazılımların yetenekleri nelerdir, hemen bunlardan da bahsedelim. mSpy casus telefon programları sayesinde, karşı tarafın o an nerede olduğunu tespit edebileceksiniz. Kişinin akıllı telefonunda yer alan fotoğraf ve videoları yine program sayesinde inceleme şansınız olacaktır. Takip ettiğiniz telefon sahibinin girdiği internet sitelerini de program sayesinde görme şansı bulabilirsiniz. Hatta dilerseniz bu siteleri tek tuşla engelleme imkanınız olabilir.

Telefona casus yazılım yüklemek çok kolay! ile Benzer Yazılar:

14 Ağustos 2017 Saat : 2:18

Telefona casus yazılım yüklemek çok kolay! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."