Transformers 4 Türkçe Dublaj izle


Transformers 4 Türkçe Dublaj izle

Ailesi Bergamalı olan Murat aslın da doğma ve büyümeli İstanbulludur. Ancak Murat’ın tek hayali ise en yakın arkadaşı olan Meto ile beraber kısa yolda zengin olmalarıdır. Bir gün hiç bilmediği dedesinin hapisten çıktığını öğrenir ve gömü haritasını ele geçirmek için kankası Meto ile Bergama’nın yolunu tutar.

Kahraman İkili Türkçe Dublaj İzle

Reggie hayatını sorunsuz ve mutluluk içersin de geçirirken kendini bir anda Beyaz Saray da hazırlanırken bulur. Jake ismindeki hindi tarafından kaçırılır ve Beyaz Saray da bulunmasının esas amacını öğrenir. Aslın da Reggie şükran günü için yemek olarak hazırlanacaktır. Bu iki kafadar binadan kaçmaya karar verirler.

720pfullhdizle.com iyi seyirler diler…

Transformers 4 Türkçe Dublaj izle ile Benzer Yazılar:

4 Aralık 2013 Saat : 10:57

Transformers 4 Türkçe Dublaj izle Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."