Üstün Kalite Fotoselli Kapı Sistemleri


Üstün Kalite Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli kapılar günümüzde kullanım yerlerini büyük ölçüde artırmıştır. Güvenliği ön planda tutan fotoselli kapı sistemleri aynı zamanda kullanım kolaylığı sebebiyle de tercih konusu olmuştur. Tabi bunlar dışında işletmeler için çok büyük avantajları da bulunmaktadır Örneğin; açılıp kapanma durumu fotosellere bağlı olduğu için işletmenin ısı kaybını minimuma indirir, enerji tasarrufu sağlar.
Geçiş yaparken iç kısımlarında bulunan fotoseller sayesinde kapı aralığında sıkışma riskini sıfıra indirir. Aynı zamanda dokunmadan geçiş yapabilme kolaylığını sağladığından dolayı sağlığa uygundur. Özellikle engelli vatandaşlarımız için büyük ölçüde bir avantajdır. Fotoselli kapıların güvenliğine gelince örneğin; elektrik kesintilerinde yedek batarya üniteleri sayesinde açma kapama işlemlerine devam edebilmektedir. Fotoselli kapıların kilitleme üniteleri elektromekaniktir fakat istenildiği takdirde manuel kilit ile kilitleme işlemi yapabilirsiniz.
Daihatsu fotoselli kapı sistemleri yukarıda saydığımız birçok sebebe dolaylı yoldan faydalı olduğundan dünya üzerinde en çok tercih edilen ve 70 yılı aşkın bir süredir fotoselli kapı sektörünün içinde barındığından dolayı dayanıklılığından ve kalitesinden ödün vermeyen bir markadır. Marka; Japon üretimi olup üstün Japon teknolojisiyle donatılmıştır ve kalitesini tasdiklemiştir.
Kapıuzmanı olarak bünyemizde bulundurduğumuz Daihatsu markasının dışında farklı bir marka olarak fotoselli kapı sektöründe üretim yapan ComaDoor fotoselli kapı sistemlerini de firmamızın markaları arasında barındırmaktayız. Üstün kalite ve uygun fiyatlarla imalatını yaptığımız ComaDoor markası istenilen yere istenilen boyutta ve istenilen tasarıma göre uygun olarak imal edilebilir.

Üstün Kalite Fotoselli Kapı Sistemleri ile Benzer Yazılar:

9 Haziran 2015 Saat : 1:36

Üstün Kalite Fotoselli Kapı Sistemleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."