Westinghouse Garantili Beyaz Eşya Servisi


Westinghouse Servis

Beyaz eşya servisine ihtiyaç duyarsanız, westinghouse servis elemanlarını çağırabilirsiniz. İstanbul’un neresinde olursanız olun, Westinghouse servis çalışanları adresinize ivedilikle gelecektir.

İstanbul’un Anadolu yakası içerisinde ikamet ediyorsanız, 0216 469 34 35 numaralı telefonu arayarak servis çağırabilirsiniz. Avrupa yakasında yaşamaktaysanız 0212 266 68 90 telefonunu çeviriniz.

Westinghouse Garantili Beyaz eşya servisi haftanın 7 günü ve günün 24 saati tarafınıza sağlanabilir. Servis ihtiyaçlarınız için tek yapmanız gereken, yukarıda belirtilen telefon numaralarını aramak olacaktır.

Buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası ve ankastre fırın gibi eşyalarınızın bakım hizmetleri yapıldıktan sonra 2 Yıl boyunca firma garantisi sunulmaktadır.

Evinizde yer alan beyaz eşyalarınızda ve ankastrelerinizde yaşayabileceğiniz en ufak problemlerde, hemen Westinghouse servisi ile irtibat kurarak, evinize profesyonel ve tecrübeli servis elemanlarını davet ediniz.

Westinghouse Garantili Beyaz Eşya Servisi ile Benzer Yazılar:

17 Ocak 2014 Saat : 6:32

Westinghouse Garantili Beyaz Eşya Servisi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."