Yabancı yatırımcılar için en cazip konut projeleri


Yabancı yatırımcılar için en cazip konut projeleri

Yabancı yatırımcılar, en iyi emlak projelerini, property in turkey web sayfası içerisinde bulabilir. Propertytr.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet sitesinde, ülkemizin dört bir yanındaki en seçkin emlak projeleri bir araya getirilmiştir. Siteye giriş yaparak, bu projeleri siz de en detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

PropertyTR, yabancı yatırımcıların emlak taleplerini karşılamak adına faaliyetlerini sürdürmektedir. PropertyTR ile iletişim kuran yabancı yatırımcılar, kendilerine en iyi gayrimenkulleri alabilir. Propertytr.com adlı web sitesi içerisinde, yabancılar için gerek apartman dairelerine, gerek villalara, gerek home ofislere, gerekse de çeşit çeşit rezidansa rastlanabilecektir. Tüm bu gayrimenkuller hakkında çok kapsamlı bilgiler, sitede kendine yer bulmuştur.

Yabancı yatırımcılar için en cazip konut projeleri ile Benzer Yazılar:

29 Ocak 2018 Saat : 10:20

Yabancı yatırımcılar için en cazip konut projeleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."