Yatırım fonlarında bu hafta


Yatırım fonları

Bu hafta, borsa yatırım fonları yüzde 1,33, bireysel emeklilik fonları yüzde 0,96, gruplara yönelik emeklilik fonları yüzde 1,06, esnek yatırım fonları yüzde 0,58, hisse senedi yoğun yatırım fonları yüzde 2,05, karma yatırım fonları yüzde 1,31, para piyasası yatırım fonları yüzde 0,18, tahvil bono fonları yüzde 0,67 değer kazandı. Fon sepeti yatırım fonları yüzde 1,36, emtia yoğun yatırım fonları yüzde 0,38, uluslararası yatırım fonları yüzde 1,72 değer kaybetti.

Borsa İstanbul Tahvil ve Bono Piyasasında, ağırlıklı ortalamalara göre çeşitli vadelerdeki bono ve tahvillerin haftalık net getirileri ise yüzde 0,15 ile yüzde 0,21 arasında gerçekleşti.

Bu hafta sonunda ortalama faizleri yüzde 8,50 dolayındaki haftalık reponun net getirisi de yüzde 0,15 oldu.

Yatırım fonlarında bu hafta ile Benzer Yazılar:

10 Ocak 2015 Saat : 5:26

Yatırım fonlarında bu hafta Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."