YDS için hazırlanmak isterseniz Boğaziçi İngilizce’ye kayıt olun


  • Anasayfa
  • YDS için hazırlanmak isterseniz Boğaziçi İngilizce’ye kayıt olun

YDS için hazırlanmak isterseniz Boğaziçi İngilizce’ye kayıt olun

Yüz binlerce kişi, YDS adlı sınavdan iyi bir puan almak için gece gündüz çalışıyor. Fakat tek başınıza YDS’ye hazırlanmak çok da verimli olmayabilir. Sadece bu sınava özgü bir kurs almanız, sizi YDS’de çok daha başarılı kılacaktır. Boğaziçi İngilizce isimli kurs bünyesinde, öğrencilere YDS kursları sunulur. Bu kurslarda, yalnızca YDS’ye özgü bir şekilde dil dersleri verilmektedir.

YDS Ankara linkine tıklayarak, siz de Ankara’daki en iyi YDS kursu hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Boğaziçi İngilizce sayesinde sadece YDS isimli sınav için değil; YDT yani yabancı dil testi için, hazırlık atlama için, IELTS için veya TOEFL için de özel kurslar alabileceksiniz.

YDS için hazırlanmak isterseniz Boğaziçi İngilizce’ye kayıt olun ile Benzer Yazılar:

28 Mart 2019 Saat : 11:48

YDS için hazırlanmak isterseniz Boğaziçi İngilizce’ye kayıt olun Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

borsa haberleri Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan haber, yorum ve tavsiyeler; haber yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."